[nkthemeswitch mode=screenshot]

Atrakcje

Zniżki dla naszych Gości:

 

julia-swiat-krysztalu-logo

50% zniżki na bilety upoważniający do zwiedzania działającej Huty Szkła „Julia”

w Piechowicach.

 

 

 

 

 

 

 

 

karkonoskie_tajemnice-697

20% zniżki na bilet wstępu do Karkonoskich Tajemnic. Multimedialnego muzeum opowiadającego historię Ducha Gór panującego w Karkonoszach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo_wystawa klocków karpacz (1)

 

 

12,5 % zniżki na bilet wstępu na Interaktywną Wystawę Klocków Lego.

 

 

 

 

 

 

  • 20% zniżki na wizytę w Grocie Solnej
  • 10% zniżki na wycieczki jednodniowe organizowane przez biuro turystyczne Bakar i Zielona Dolina m.in. do Pragi

 

 

Atrakcje w Rezydencji:

 

Bacówka tuż przy obiekcie znajduje się urządzony w stylu góralskim domek. W bacówce urządzamy wieczory góralskie przy kominku i góralskie muzyce. Podczas wieczorka serwowane jest grzane wino, pajda chleba ze smalcem, kaszanka i kiełbasa z grilla, ogórki kiszone oraz herbata. Na życzenie gości przygotowujemy również dodatkowy poczęstunek jak karczek z grilla czy zapiekane z serem feta papryczki. Wieczory w bacówce urządzamy dla grup powyżej 10 osób. Jest to znakomita atrakcja w szczególności dla uczestników wyjazdów integracyjnych urządzanych przez firmy.

 

 

DSC_0190

 

Świetlica z bufetem na pierwszym piętrze w Rezydencji znajduje się ogólnodostępna dla gości sala wyposażona w stoły, krzesła, kanapy. Miejsce to idealnie nadaje się do odpoczynku po całodziennej wędrówce i przygotowania sobie kawy czy herbaty. Do dyspozycji gości pozostaje mikrofalówka, naczynia, lodówka oraz czajnik bezprzewodowy. W świetlicy zaaranżowany jest również kącik dla dzieci. Dla gości przygotowaliśmy również biblioteczkę, gry planszowe oraz puzzle. Sala jest na tyle duża, że bez problemu istnieje możliwość urządzenia w niej warsztatów dla 15-20 osób czy spotkania rodzinnego z okazji urodzin, rocznicy itd.

 

 

 

DSC_0033

 

Bar – znajduje się na parterze Rezydencji. Bar jest wyposażony w kominek. W barze nasi goście mogą spędzić wieczór grając w bilard, air hokeja czy piłkarzyki. Na specjalnie życzenie gości istnieje możliwość rozpalenia ognia w kominku. Każdy gość Rezydencji może korzystać z baru nieodpłatnie w trakcie swojego pobytu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobliskie atrakcje:

Hotel Gołębiewski – znajduje się tuż przy Rezydencji. Dojście do niego zajmuje około 5 minut. W Hotelu nasi goście mogą korzystać ze SPA, Parku Wodnego Tropikalna, jacuzzi, solarium, saun, dyskoteki, bilarda itd.

 

 

Kolej Doppelmayr–  najnowocześniejszy wyciąg narciarski w Karpaczu otwarty w 2011r. Sześcioosobowa kolej marki Doppelmayr wyposażona jest w podgrzewane krzesełka z przyłbicami przeciwśniegowymi i przeciwdeszczowymi. Znajduje się ona zaledwie 5 minut pieszo od naszego obiektu – w Białym Jarze .Kolejka dojeżdża do wyciągu na Kopę. Istnieje możliwość przewozu kolejką nart, rowerów, wózków inwalidzkich.

 

 

Świątynia Wang – (1,5 km od Rezydencji) Kościół powstał na przełomie XII i XIIIw. w południowej Norwegii. W XIXw. sprzedano go Fryderykowi Wilhelmowi IV i przeniesiony został do Karpacza. Kościół jest doskonałym przykładem skandynawskiego drewnianego budownictwa sakralnego.

 

 

Całoroczne Sztuczne Lodowisko – (ul: Gimnazjalna 2 koło Białego Jaru)- Tafla lodowiska mierzy 600 m2 i jednorazowo mieści około 100 – 120 osób. Obiekt czynny jest w godzinach 10.00 – 22.00 (w sezonie letnim i zimowym) oraz 10.00 – 18.00  poza sezonem. Od listopada do połowy grudnia lodowisko czynne jedynie w weekendy.

 

 

Kompleks Narciarski Śnieżka – w skład kompleksu wchodzą trasy o różnym poziomie trudności i długości: Zbyszek 2229 m, Liczyrzepa 846 m,   Złotówka 747 m, Euro 705 m, Grosik 863 m, Jan 418m, Liczykrupa 924 m.

 

 

 

11062735_1045986722098009_5006635206246607637_nGra miejska RATUJEMY ŚNIEŻKĘ

Zapraszamy do ściągania i grania w  GRĘ MIEJSKĄ po Karpaczu „RATUJEMY ŚNIEŻKĘ”.  Gra przeznaczona jest dla grup wiekowej od 3 do 100 lat. W ciekawy sposób prezentuje ona historię, kulturę i geografię Karpacza. Zachęcamy turystów korzystających z noclegu w Karkonoszach do korzystania i wykorzystywania gry.

Autorami gry są uczestnicy spotkania „Kultura klucz do rozumienia” organizowanego przez Stowarzyszenie Transformator Kultury i Uniwersytet w Chmielnicku. Projekt finansowany był z Programu ERASMUS+.

 

 

 

<<<<<<<<<<<<<<Ratujmy Śnieżkę>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>. plik pdf  do pobrania