[nkthemeswitch mode=screenshot]

Oferta zimowa – Ferie z karnetem narciarskim

OFERTA ZIMOWA(3)

Rodzinne ferie zimowe Karpacz  2018

 

Nie wiesz jak zorganizować wyjazd dla siebie i swojej rodziny na narty w góry? Nigdy nie jeździłeś na nartach albo  było to bardzo dawno temu. O nic się nie martw.  My zaplanujemy Twój zimowy wyjazd za Ciebie. Kupując nasz pakiet dostajesz dwudniowy karnet narciarski na stok znajdujący się tuż koło obiektu, codziennie zjesz pyszne śniadanie, a po szaleństwie na stoku domową obiadokolację. Dodatkowo otrzymasz zniżki na atrakcje turystyczne w Karpaczu!

 

 

W ramach oferty 6 dni (5 nocy) 590 zł od osoby:

 

  • 5 noclegów w komfortowych pokojach dwu i trzyosobowych (TV, dostęp do WiFi, łazienka)

 

  •  5 obfitych śniadań w formie szwedzkiego stołu*

 

  • 5 obiadokolacji (podawane do stolika pierwsze oraz drugie danie i napój)

 

  • 2 dniowy karnet narciarski (7 h dziennie) na najnowocześniejszy wyciąg narciarski w Karpaczu – sześcioosobowa kanapa Winterpol (trasy zjazdowe o różnym poziomie trudności dla początkujących i zaawansowanych narciarzy) oddalona 600 m od Ośrodka.

 

  • kupony zniżkowe na bilet wstępu do: Huty Szkła Julia w Piechowicach, Karkonoskich Tajemnic, Interaktywnej Wystawy Klocków Lego, wejście do miasteczka Western City, jednodniowe wycieczki z biurem podróży Zielona Dolina m.in. do Pragi.

 

 

 

 

Dzieci (wiek udokumentowany):

– do 3 lat śpiące z rodzicami na obecnych łóżkach i bez świadczeń bezpłatnie

– 3 – 12 lat oferta jak wyżej 450 zł (1/2 porcji obiadokolacji) śpiące w pokoju trzy lub czteroosobowym z dwoma pełnopłatnymi osobami.

 

 

 

Zwierzęta:

– pobyt bezpłatny, konieczność zgłoszenia podczas rezerwacji (w przypadku chęci przyjechania z większa ilością psów musi być to uzgodnione z recepcją)

 

 

Dodatkowe informacje:

– parking przy obiekcie

– oferta obowiązuje od 12 stycznia do 28 lutego 2018

narciarnia do przechowywania sprzętu

– nieograniczony dostęp do bilard, piłkarzyków

– opłata klimatyczna 2 zł osoba dorosła/doba

– dodatkowy nocleg 90 zł osoba/doba (nocleg + śniadanie + obiadokolacja), dzieci 3-10 lat 70 zł doba (nocleg + śniadanie + obiadokolacja)

– istnieje możliwość zamiany karnetu narciarskiego na jednodniowa wycieczkę do Pragi, wówczas pobyt kosztuje 550 zł osoba/pobyt i 430 zł dziecko do 10 lat.

 

 

 

 

Rezerwacje koniecznie zapytaj o ofertę zimową z karnetem:

Tel. 75 761 81 46

e-mail: recepcja@pensjonatkarnat.pl