[nkthemeswitch mode=screenshot]

Pobliskie atrakcje

Hotel Gołębiewski – znajduje się tuż przy Rezydencji. Dojście do niego zajmuje około 5 minut. W Hotelu nasi goście mogą korzystać ze SPA, Parku Wodnego Tropikalna, jacuzzi, solarium, saun, dyskoteki, bilarda itd.

 

Kolej Biały Jar–  najnowocześniejszy wyciąg narciarski w Karpaczu otwarty w 2011r. Sześcioosobowa kolej marki Doppelmayr wyposażona jest w podgrzewane krzesełka z przyłbicami przeciwśniegowymi i przeciwdeszczowymi. Znajduje się ona zaledwie 5 minut pieszo od naszego obiektu – w Białym Jarze .Kolejka dojeżdża do wyciągu na Kopę. Istnieje możliwość przewozu kolejką nart, rowerów, wózków inwalidzkich.

 

Świątynia Wang – (1,5 km od Rezydencji) Kościół powstał na przełomie XII i XIIIw. w południowej Norwegii. W XIXw. sprzedano go Fryderykowi Wilhelmowi IV i przeniesiony został do Karpacza. Kościół jest doskonałym przykładem skandynawskiego drewnianego budownictwa sakralnego.

 

Całoroczne Sztuczne Lodowisko – (ul: Gimnazjalna 2 koło Białego Jaru)- Tafla lodowiska mierzy 600 m2 i jednorazowo mieści około 100 – 120 osób. Obiekt czynny jest w godzinach 10.00 – 22.00 (w sezonie letnim i zimowym) oraz 10.00 – 18.00  poza sezonem. Od listopada do połowy grudnia lodowisko czynne jedynie w weekendy.

 

Kompleks Narciarski Śnieżka – w skład kompleksu wchodzą trasy o różnym poziomie trudności i długości: Zbyszek 2229 m, Liczyrzepa 846 m,   Złotówka 747 m, Euro 705 m, Grosik 863 m, Jan 418m, Liczykrupa 924 m.

Komentowanie wyłączone.