[nkthemeswitch mode=screenshot]

Atrakcje w Rezydencji

 

DSC_0065

Świetlica z bufetem na pierwszym piętrze w Rezydencji znajduje się ogólnodostępna dla gości sala wyposażona w stoły, krzesła, kanapy. Miejsce to idealnie nadaje się do odpoczynku po całodziennej wędrówce i przygotowania sobie kawy czy herbaty. Do dyspozycji gości pozostaje mikrofalówka, naczynia, lodówka oraz czajnik bezprzewodowy.Sala jest na tyle duża, że bez problemu istnieje możliwość urządzenia w niej warsztatów dla 15-20 osób czy spotkania rodzinnego z okazji urodzin, rocznicy itd.

 

 

 

 

 

 

 
DSC_0060

W świetlicy zaaranżowany jest również kącik dla dzieci. Dla gości przygotowaliśmy również biblioteczkę, gdzie można zleźć różna literaturą a można również wymienić się z nami książkami. Mamy także coś dla najmłodszych i nieco starszych gry planszowe oraz puzzle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0033

Bar – znajduje się na parterze Rezydencji. Bar jest wyposażony w kominek. W barze nasi goście mogą spędzić wieczór grając w bilard, air hokeja czy piłkarzyki. Na specjalnie życzenie gości istnieje możliwość rozpalenia ognia w kominku. Każdy gość Rezydencji może korzystać z baru nieodpłatnie w trakcie swojego pobytu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bacówka tuż przy obiekcie znajduje się urządzony w stylu góralskim domek. W bacówce urządzamy wieczory góralskie przy kominku i góralskie muzyce. Podczas wieczorka serwowane jest grzane wino, pajda chleba ze smalcem, kaszanka i kiełbasa z grilla, ogórki kiszone oraz herbata. Na życzenie gości przygotowujemy również dodatkowy poczęstunek jak karczek z grilla czy zapiekane z serem feta papryczki. Wieczory w bacówce urządzamy dla grup powyżej 10 osób. Jest to znakomita atrakcja w szczególności dla uczestników wyjazdów integracyjnych urządzanych przez firmy.

 

 

 

 

 

DSC_0560

Ogólnodostępne tarasy. W naszym obiekcie nie doskwiera gościom brak tarasów w pokojach, ponieważ mamy trzy ogólnie dostępne tarasy w obiekcie. Dwa z frontu i jeden z tyłu budynku. Od frontu mamy cudny widok na góry w tym na Skalny Stół. A z tyłu budynku z tarasu jest widok na Śnieżkę, pobliską łąkę, a wszystkiego tego dopełnia szum strumyka płynącego przez posesję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bacówka Miejsce do grilowania na trawie. Tuż przy Bacówce ustawione są stoły, gdzie można rozpalić grilla czy napić się kawy z widokiem na góry i strumy. Grila wypożyczamy nie odpłatnie trzeba jedynie zadbać o węgiel drzewny.

 

Komentowanie wyłączone.