[nkthemeswitch mode=screenshot]

Gra miejska

11062735_1045986722098009_5006635206246607637_n

 

Gra miejska RATUJEMY ŚNIEŻKĘ

Gra miejska to propozycja, dla wszystkich którzy lubą poznawać nowe miejsca w sposób aktywny. Planszą gry staje się w tym przypadku przestrzeń Karpacza. Gracze natomiast otrzymują potrzebne instrukcje i materiały, aby przejść wyznaczoną w grze trasę odkrywając kolejne miejsca. Rozwiązanie zagadek/odpowiedzi w konkretnym punkcie gry pozwalają przejść dalej w w rezultacie dotrzeć do mety. Świetna zabawa i rywalizacja połączona  z poznawaniem nowego miejsca.

 

Gra, którą prezentujemy powstała w ramach współpracy polskiej i ukraińskiej organizacji pozarządowej. Głównym jej organizatorem  był Stowarzyszenie Transformat Kulty, które organizowało w Karpaczu w 2013 roku polsko-ukraińską wymianę młodzieży.  Autorami gry są uczestnicy spotkania “Kultura klucz do rozumienia” organizowanego przez Stowarzyszenie Transformator Kultury i Uniwersytet w Chmielnicku. Projekt finansowany był z Programu ERASMUS+.

 

Zapraszamy do ściągania i grania w  GRĘ MIEJSKĄ po Karpaczu “RATUJEMY ŚNIEŻKĘ”.  Gra przeznaczona jest dla grup wiekowej od 3 do 100 lat. W ciekawy sposób prezentuje ona historię, kulturę i geografię Karpacza. Zachęcamy turystów korzystających z noclegu w Karkonoszach do korzystania z gry.

 

<<<<<<<<<<<<<<Ratujmy Śnieżkę>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>. Plik pdf  do pobrania

Komentowanie wyłączone.