[nkthemeswitch mode=screenshot]

Pobliskie atrakcje

aquapark

Hotel Gołębiewski – znajduje się tuż przy Rezydencji. Dojście do niego zajmuje około 5 minut.

W Hotelu nasi goście mogą korzystać ze SPA, Parku Wodnego Tropikalna, jacuzzi, alpincoster, solarium, saun, dyskoteki, bilarda itd.

 

 

 

 

 

 

 


b26_tg_130302_winterpol_karpacz_0286

 

Kolej Biały Jar–  najnowocześniejszy wyciąg narciarski w Karpaczu otwarty w 2011r. Sześcioosobowa kolej marki Doppelmayr wyposażona jest w podgrzewane krzesełka z przyłbicami przeciwśniegowymi i przeciwdeszczowymi. Znajduje się ona zaledwie 5 minut pieszo od naszego obiektu – w Białym Jarze .Kolejka dojeżdża do wyciągu na Kopę. Istnieje możliwość przewozu kolejką nart, rowerów, wózków inwalidzkich.

 

 

 

 

 

 

 


Świątynia Wang

 

 

Świątynia Wang – (1,5 km od Rezydencji) Kościół powstał na przełomie XII i XIIIw. w południowej Norwegii. W XIXw. sprzedano go Fryderykowi Wilhelmowi IV i przeniesiony został do Karpacza. Kościół jest doskonałym przykładem skandynawskiego drewnianego budownictwa sakralnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

zapora na łomnicy

 

Zapora na Łomnicy – spiętrzenie wody z pięknym  widokiem na zbiornik wody oddalony od Ośrodka 900 m. Idealny na krótki spacer. Można również od nas dojść wzdłuż Łomnicy przez zaporę do centrum miasta. Taki spacer zajmuje wolnym tempem 30 m.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Całoroczne Sztuczne Lodowisko – (ul: Gimnazjalna 2 koło Białego Jaru)- Tafla lodowiska mierzy 600 m2 i jednorazowo mieści około 100 – 120 osób. Obiekt czynny jest w godzinach 10.00 – 22.00 (w sezonie letnim i zimowym) oraz 10.00 – 18.00  poza sezonem. Od listopada do połowy grudnia lodowisko czynne jedynie w weekendy.

 


 

Kompleks Narciarski Śnieżka – w skład kompleksu wchodzą trasy o różnym poziomie trudności i długości: Zbyszek 2229 m, Liczyrzepa 846 m,   Złotówka 747 m, Euro 705 m, Grosik 863 m, Jan 418m, Liczykrupa 924 m.

 


dziki wodospad
Dziki wodospad – można sobie do niego dość od Ośrodka wychodząc od Białego Jaru idąć drogą przy Ośrodku Biały Jar. Spacer zajmuje 15-20 minut. Po drodze można obejrzeć skocznie narciarską oraz kolej linową Zbysz

Komentowanie wyłączone.